Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
RODA   Brzezie, ul. Narodowa 27, 32-080 Brzezie
+48 12 376-40-72 , fax: +48 12 376-40-73; kom. 501 719 744, 506 138 029   biuro@roda.com.pl

GODZINY OTWARCIA

ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

w godzinach od 7:00 do 16:00

PUSTAK POROTHERM 25 P+W kl.15

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

YTONG Forte S+GT 24cm

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

PRZESZŁO 10 tysięcy ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

FACHOWE DORADZTWO

PONAD 10 LAT NA RYNKU

O nas

Każda inwestycja budowlana niesie ze sobą spore wyzwania i koszty. Osoby i firmy, które korzystają z naszych usług, nie ryzykują. Dajemy im solidne produkty, wiedzę i poczucie bezpieczeństwa.

RODA działa od ponad dziesięciu lat (wystartowaliśmy w 2007 roku). Pomagamy wybrać najlepsze materiały budowlane zarówno inwestorom indywidualnym jak i firmom wykonawczym. Zaczynaliśmy od wspierania inwestycji na rynku lokalnym. Z czasem zdobywaliśmy zaufanie coraz większej liczby klientów. Dziś dostarczamy materiały do odbiorców w całej Małopolsce i województwach: świętokrzyskim, śląskim, dolnośląskim, mazowieckim. Realizujemy zamówienia nawet z Mazur i Podlasia.
 

Profesjonalizm, Partnerstwo, Doświadczenie

Nie ma dwóch takich samych inwestycji więc każdego klienta traktujemy indywidualnie. Poznajemy jego potrzeby i zgodnie z nimi dobieramy najlepsze materiały. Liczą się dla nas partnerskie relacje, szacunek, profesjonalizm. Chętnie dzielimy się doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na szkoleniach i konferencjach organizowanych przez wiodących producentów branży budowlanej. Nieustannie się uczymy – nie ma innego sposobu na skuteczne funkcjonowanie na rynku, który bardzo dynamicznie się rozwija.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą. Inwestorom, którzy z nami współpracują pomagamy wybrać sprawdzone, rzetelne firmy wykonawcze.

Nasi partnerzy

KRONO isover YTONG Baumit KREISEL wieneberger rigips schiedel fakro cnhk wkret mapei austrotherm rockwool blachprofil
Menu Strony